Registrácia je veľmi jednoduchá a zaberie Vám iba 1 minútu. Spoločnosť Stabil C&TG opätovne pripomína, že registrovaným klientom ponúka pri nákupe vín z nášho katalógu zaujímavé zľavy.

Vyplňte všetky doleuvedené Prihlasovacie údaje a po stlačení tlačidla [Zaregistrovať] Vám zašleme e-mail "Notifikácia registrácie", ktorý bude obsahovať všetky Vaše prihlasovacie údaje, automaticky Vás prihlásime a presmerujeme na náš katalóg vín. Notifikačný e-mail si prosím starostlivo uschovajte pre prípad zabudnutia prihlasovacieho mena alebo hesla. Ak predsa len zabudnete, nezúfajte. Kliknutí na Zabudli ste heslo? v sekcii Prihlásenie klienta a vyplnení aspoň jedného z údajov prihlasovacie meno alebo e-mail, Vám vygenerujeme a automaticky na Váš e-mail zašleme nové prihlasovacie heslo.

Ďaľšie kontaktné údaje, ako napríklad Vaša adresa pre dodanie vína, telefonický kontakt prípade IČO alebo DIČ Vašej firmy, budeme od Vás požadovať, až keď ich budeme skutočne potrebovať a to pri Vašej prvej objednávke.

Spoločnosť Stabil C&TG sa zaväzuje, že žiadny z Vašich osobných údajov nebude nikdy poskytnutý tretím osobám. Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Prihlasovacie údaje

prihlasovacie meno
prihlasovacie heslo
kontrola prihlasovacieho hesla
e-mail
meno
priezvisko


 Registrácia nového klienta
 Zabudli ste heslo?Johannisberger Riesling, Kabinett, Halbtrocken, Weingut Goldatzel
2009
biele víno
0,75 l

12,90 €
389,- Sk
 
© 2005 | obsah Stabil CTG s.r.o. | web dizajn Bluska | webmaster@stabilctg.sk | powered by KRISPI engine