Vážení priatelia vína!


Trend súčasnosti povýšil konzumáciu ľahkých alkoholických nápojov z hrozna na prejav moderny. Veľa rôznych kritérií nám odporúča spestrenie si svojho života práve pitím vínka. Zdravotné, spoločenské, gastronomické, ale aj zberateľské, či gurmánske.

Slovenský trh s vínom má mnoho podôb. Neustále sa zväčšujúcu množinu priaznivcov konzumácie zlatistého, či rubínového moku má na svedomí stále sa zlepšujúca úroveň slovenských vínnych produktov. V posledných mesiacoch je to však aj mimoriadna dostupnosť nových vín z mimoeurópskych viníc alebo neustále sa zvyšujúce odporúčania lekárov a farmaceutov na konzumáciu vínnych cukrov, kyselín a ďalších prirodzených látok, ktoré sa vo vínach nachádzajú. Víno je proste v kurze...

Spoločnosť Stabil C&TG, s.r.o., Bratislava sa obchodu vínom venuje od jari roku 2005. Rozsiahle znalosti o najvýznamnejších európskych víno produkujúcich lokalitách spôsobili, že bude vhodné pokúsiť sa o oslovenie zákazníkov, priaznivcov ale aj zvedavcov práve tým segmentom produktov, ktoré nie sú zatiaľ na našom území bežné. Najkvalitnejšie vína Francúzska, kde má víno historické korene a kultúra jeho pitia v gastronómii má dar ponúknuť človeku naozaj netušené zážitky, renomované vína Talianska a Maďarska - vína len z najznámejších oblastí a v nich len od veľmi dobre známych vinárov. A ešte krajina vinársky málo známa - Portugalsko - pričom kvalitou sa plne vyrovná španielskym vínam, ktoré sú u nás populárnejšie. Všetky vína sú pozorne skladované v našich skladoch a po splnení našich obchodných podmienok bude ich cesta k Vám trvať len niekoľko hodín!

Sledujúc požiadavky zákazníkov postupne dopĺňame našu ponuku aj o niektoré vína tzv. "Nového sveta". Ale aj v tomto prípade sa jedná len o produkty, ktoré nie je možné vidieť v obchodných sieťach supermarketových reťazcov.

Väčšinu z ponúkaných vín nebolo možné dosiaľ na Slovensku kúpiť, ba ani ochutnať. Jedná sa buď o renomované, ale pritom drahé ťažšie dostupné vína alebo o úplné novinky na slovenskom trhu. Vo všeobecnosti však platí, že úplnú väčšinu vín z našej ponuky nie je možné kúpiť mimo siete našich distribútorov, alebo priamo u nás.

Preto, neváhajte - nájdite si priestor vo Vašom naplnenom programe na občasné potulky s vínom. S vínom, ktoré nájdete ako sprievodcu v mnohých skvostoch historickej ale aj súčasnej literatúry. S vínom, ktorého vplyv na chuť odporúčaného pokrmu je skutočne okamžite definovateľný. S vínom, ktorého pitie sa má riadiť klasickým francúzskym "pi menej, ale lepšie"!


Vitajte, sústreďte sa, prehliadnite a vyberte si.


A Votre Santé!


Ing. Ivo Strelec
Stabil C&TG, s.r.o.
konateľ

 Registrácia nového klienta
 Zabudli ste heslo?Weissburgunder Trocken, Grosse Gewächs , Kloster Eberbach
2009
biele víno
0,75 l

49,00 €
1 475,- Sk
 
© 2005 | obsah Stabil CTG s.r.o. | web dizajn Bluska | webmaster@stabilctg.sk | powered by KRISPI engine